MMP- U20

Turniej eliminacyjny U20 MMP Futsalu
W dniu 11.11 w Unisławiu odbył się turnie eliminacyjny do młodzieżowych mistrzostw polski w futsalu. Pojechaliśmy w bardzo okrojonym składzie a i tak byliśmy blisko sprawienia niespodzianki.
W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z faworytem eliminacji czyli TAF Toruń.
Po dwóch trafieniach Kacpra Krupy wygraliśmy 2:1

Drugi mecz z Red Devils Chojnice
Szybko tracimy dwie bramki ale się nie poddajemy 2 bramki Błaszczyka i mamy 2:2.

Trzeci mecz z Fc Torun
Niestety przegrywamy 1:2 mimo iż po pierwszej połowie to my prowadziliśmy.
Bramka Kacper Krupa.

W czwartym meczu decydującym o awansie do finałów przegrywamy z gospodarzem 4:1
W tym meczu zabrakło Błaszczyka który pauzował za kartki.
Bramka Adam Marczuk

W turnieju zajmujemy 4 miejsce i na finały musimy poczekać do przyszłego roku.
Krótka ławka rezerwowych dała znać w dwóch ostatnich meczach, było widać zmęczenie a co za tym idzie brak koncentracji.
Turniej wygrał Unislaw Team który nie przegrał żadnego meczu.

Błaszczyk R 2 x bramka

Trzeba dodać iż zespół poprowadził Kacper Zboralski ( pod czujnym okiem Mariusza Langowskiego) dla którego był to debiut w roli trenera.

Kolejny turniej eliminacyjny już 26.11 w Łęczycy tam rywalizować będzie zawodnicy u18

IMG_4231

Flisak Złotoria – Promień Kowalewo 0:3 (0:1)

Porażka z Promieniem
Po bardzo słabym meczu w naszym wykonaniu przegrywamy na własnym boisku z Kowalewem 0:3. Pierwsza połowa należała do gości, to oni stwarzali sobie sytuacje bramkowe ,po jednej z nich strzelili bramkę i na przerwę schodzimy z wynikiem 0:1.
Po zmianie stron gra się wyrównała, najdogodniejszą sytuacje do zdobyci bramki miał Streich który po dośrodkowaniu z rzutu rożnego trafi w słupek. Goście skarcili nas w końcówce meczu kiedy to strzelili 2 i 3 bramkę.
Zawodnicy z Kowalewa przerwali nasza dobra passę 11 meczy bez porażki w lidze.
W niedziele o godz 13.00 w Ostaszewie kolejny ciężki mecz.
Serdecznie zapraszamy jest to ostatni mecz rundy jesiennej.

23472989_1472786229437964_6246697636832431743_n

ZŁOTORIA CUP W TENISIE STOŁOWYM

Zakończył się pierwszy turniej w tenisa stołowego z cyklu ZŁOTORIA CUP. Udział wzięło 27 zawodników z 10 miejscowości.Zapraszam wszystkich na następny turniej tenisa stołowego odbędzie się 18.11.2017r. w Szkole Podstawowej w Złotorii o godz..15.00. W dzisiejszym turnieju najlepszym zawodnikiem został Andrzej Jaworski z Inowrocławia GRATULACJE.Dziękuję wszystkim z udział. Kto nie grał ten trąba – kto był ten bomba. O to wyniki z dzisiejszego turnieju:

23231669_1465973593452561_6088158419192157782_n

FUTSAL- KUJAWSKO-POMORSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ.

To kolejny element promocji Futsalu w naszym województwie,już za kilkanaście dni ruszają rozgrywki K-P ZPN.
Do rozgrywek przystąpi ostatecznie 6 drużyn.
Komisja Futsali i Piłki Plażowej K-P ZPN życzy uczestnikom tych rozgrywek w imieniu Prezesa Kujawsko-Pomorskiego ZPN udanego sezonu.
Rozgrywki ruszają 18. listopada 2017r.
W sprawach organizacyjnych kontakt:
Przewodniczący Komisji Futsalu K-P ZPN Jarosław Gryckiewicz oraz Arkadiusz Zboralski koordynator rozgrywek.

Zdjęcie użytkownika Jarosław Gryckiewicz.

Victoria Lisewo – Flisak Złotoria 0:0

Remis w Lisewie

Mimo kilku dogodnych sytuacji remisujemy z drużyna z Lisewa 0:0. W pierwszej połowie na bramkę swoje sytuacje powinni zamienić Zboralski i Niedziałkowski. Po zmianie stron gospodarze próbowali strzałów z daleka ale wszystko obok bramki. Po chwilowym natarciu gospodarzy my doszliśmy do głosu swoje okazje mieli Mackiewicz i Peplau. Cieszymy się z punkty choć pozostaje mały niedosyt.
W rundzie jesiennej zostały nam jeszcze 2 mecze najbliższy w Złotorii niedziela 11.00 z Promieniem.
Mackiewicz
Dominik Piotr Niedziałkowski (80 Andrey Donets)

Nie zagrali
Lasek
Wojcik
Kopanski

Ostatni mecz w tym roku Złotorii 12.11 godz 11.00 ZAPRASZAMY

Trampkarz Flisaka

Trampkarze Flisaka musieli uznać wyższość ekipy z Torunia JSS i mecz zakończył się wynikiem 7:3 (3:0) Tym razem było lepiej jeśli chodzi o frekwencję i co najważniejsze o grę. Po ostatnim zwycięstwie widać było radość w grze, co dobrze prognozuje przed ostatnim spotkaniem. Wszystkie trzy bramki dla naszej drużyny strzelił O. Marendowski !!!

Eliminacje MMP- U20

Ruszają eliminacje MMP w Futsalu
Już 11.11.2017 w Unislawiu rozegramy turniej eliminacyjny U20. Dwa pierwsze zespoły z naszej grupy wystąpią w finałach mistrzostw Polski które odbędą się w Łęczycy.
Oprócz gospodarzy Unisław Team wystąpią
Red Devils Chojnice, Fc Toruń , Taf Toruń i oczywiście Flisak Złotoria.

Remis z Pomorzaninem Serock
W ostatniej kolejce zmierzyliśmy się z Pomorzaninem Serock, mimo kilku okazji z jednej i drugiej strony bramek w tym meczu nie zobaczyliśmy. Najlepszą sytuacje w pierwszej połowie miał Peplau który w swoim stylu urwał się obrońcą ale z ostrego konta nie trafił w bramkę.