Blamaż w Czernikowie

Błędy, błędy i niewykorzystane sytuacje.
Tak można opisać w skrócie dzisiejszy sparing z Victorią w Czernikowie. Pojechaliśmy na sparing w mocno okrojonym składzie cały czas nasi zawodnicy przebywają na urlopach Tomek i Jakub, sprawy służbowe zatrzymały Karola a osobiste Radka Daniela Miłosza Dominika i Artura. Szanse na grę dostała nasza młodzież niestety w trudnych warunkach nie poradzili sobie i przegrali bardzo wysoko 7:1. Wynik jednak nie odzwierciedla tego co działo się na boisku, my marnowaliśmy dogodne sytuacje a gospodarze to co mieli to wykorzystali.
Jedynego gola z rzutu karnego którego wywalczył Jakub Opatrzyk strzelił Kacper Zboralski.
Przed mami kolejne treningi i sparingi, już w środę można będzie zmazać dzisiejsza plamę.
Przeciwnik to juniorzy Elany

20245468_1376600585723196_7406395610842217645_n

Flisak Złotoria – Pomorzanin Toruń 2:2 (0:2)

Kolejny sparing za nami tym razem na własnym boisku podejmowaliśmy KS Pomorzanin Toruń
W pierwszych minutach meczu przewagę w posiadaniu piłki mieli goście czego efektem był zdobyty gol. Po stracie bramki mecz się wyrównał. Dogodne sytuacje do zdobycia bramki dla Flisaka mieli Śliwiński Smykowski.
Kiedy wydawało się że mecz mamy pod kontrolą błąd naszych obrońców wykorzystali zawodnicy Pomorzanina i strzelili drugą bramkę.
Do przerwy 0:2, od 46 min kosmetyczne zmiany i odrazu widać efekty. Dłużej utrzymujemy sie przy piłce, stwarzamy groźne sytuacje. W 55 min na strzał z 16 metrów zdecydował się Romanowski piłka minęła bramkarza i przy słupku wpadka do bramki.
W tym okresie gry dobrze radziliśmy sobie w środku pola, dobre piłki dogrywali Smykowski i Zboralski. Jedna z takich piłek trafiła do Niedziałkowskiego ten wyszedł sam na sam i strzelił bramkę na 2:2 lecz sędzia nie uznał odgwizdując spalonego ( którego nie było )
W 85 min piłkę przechwycił Wierzchowski minął kilku przeciwników i precyzyjnym strzałem z ok 18 metrów umieścił piłkę w siatce.
Remis 2:2 jak najbardziej sprawiedliwy, my możemy być zadowoleni z zespołu tym bardziej ze graliśmy bez kilku podstawowych zawodników którzy odpoczywają na urlopach.
Za tydzień kolejny sparing tym razem w niedziele wyjazd do Czernikowa.

Zdjęcie użytkownika Flisak Złotoria.

Trening rozpoczęty

Przygotowania do sezonu rozpoczęte
Mimo okresu urlopowego frekwencja na treningach obiecująca. Pojawili się nowi zawodnicy którym bacznie przygląda się trener. Najbliższa okazja do sprawdzenia zawodników w boju już w sobotę 15.07 o godz 17.00 na stadionie w Złotorii. Przeciwnik to Pomorzanin Toruń który bez większych problemów awansował do okręgówki wygrywając swoją grupę w A klasie.

Plan sparingów

Już w poniedziałek 10.07 o godz. 19.00 seniorzy wznowią treningi pod wodzą nowego trenera Mariusza Łangowskiego. Na treningu trener przedstawi plan przygotowań do nowego sezonu. Przed sezonem rozegramy 4 sparingi:
15.07 z Pomorzaninem Toruń (dom)
23.07 z Viktoria Czernikowo ( wyjazd)
26.07 z Elana Toruń juniorzy (dom)
29.07 z Dąb Barcin (dom)
Pierwsza kolejka zaplanowana jest na 12/13.08

Pierwszy sparing za nami

W czwartek rozegraliśmy sparing z drużyną Elany Toruń. Trener miał okazje sprawdzić swoich zawodników, a także tych co chcą zasilić nasz zespół. Na tle wymagającego przeciwnika wypadliśmy nie najgorzej tym bardziej ze nie mogło grać 5 podstawowych zawodników. Do przerwy 2:0 dla elany, w drugiej połowie zabrakło sił i straciliśmy jeszcze 4 bramki.
Dziękujemy za walkę.
Drużynie z Torunia dziękujemy za zaproszenie i życzymy powodzenia w trzeciej lidze.

19748729_1360293580687230_7934167873843987074_n

Sparing z Elaną w czwartek 18:30

W czwartek o 18:30 na Armii zagramy mecz z Elaną Toruń jest to spotkanie zorganizowane przez klub z Torunia którzy rozpoczęli przygotowania do sezonu. Flisacy przed przygotowaniami do sezonu, będą mogli testować jak i gospodarze nowych zawodników. Drużynę poprowadzi powołany od nowego sezonu trener Mariusz Łangowski.

Juniorzy Flisaka wygrali 5:2 z Pogromem Zbójno !!!

Po dwóch remisach mamy pierwszą wygraną Juniorów, choć początek meczu był dość nerwowy to jednak atut własnego boiska i liczna ławka rezerwowych pozwoliła nam być optymistycznie nastawionym na końcowy wynik.