Ruszył Halowy Puchar Polski

05-12-2017

Za nami mecz w pierwszej rundzie Halowego Pucharu Polski o Puchar Prezesa KPZPN . Po bardzo emocjonującym meczu wygrywamy z Robotnikiem Toporzysko 3:1 po dwóch bramkach Kacper Krupa i jednej Andrey Donets. Już w piątek kolejny mecz zagramy w Swieciu z Warszewicami o wejście do fazy finałowej.

08-12-2017

Meldujemy się w półfinale Wojewódzkiego Pucharu Polski. Wygrywamy z Warszewicami 4:1 po czterech bramkach Kacpra, dwie Krupy i dwie Zboralskiego.
Jutro w Świeciu o godz. 18.00 zagramy w półfinale z AZS UMK Toruń.

Ruszyła II Liga Futsalu

Zawodnicy Flisaka rozegrali do tej pory dwa mecze z cyklu rozgrywek II Ligi Futsalu Kujawsko-PomorskiegoZPN

W pierwszym spotkaniu podopieczni Mariusza Łangowskiego pokonują Unislaw TEAM II 4:2 po dwóch bramkach Błaszczyka i dwóch Marczuka.

Druga kolejka rozegrana w Grębocinie z Vikingiem Aleksandrów Kujawski mecz zakończył się wynikiem 12:0 dla Flisaka.

Tomasz Śliwiński 2 br 1 asysta

Po dwóch kolejkach mamy 6 pkt  3 kolejkę zagramy 27-12-2017 na UCS-ie o 18.00 z Taf Toruń.

Turniej U-18 w Łęczycy

Pierwszy turniej U18
Młodzi zawodnicy rywalizowali w eliminacjach mmp U18 futsalu
W pierwszym meczu musieliśmy uznać wyższość Tafu Toruń. Pierwsza bramkę zawodnicy z Torunia zdobyli po kontrowersyjnym karnym. Po tej bramce nasi zawodnicy próbowali odrobić ale bez rezultatu po jednym z wielu błędów w tym meczu Taf zdobywa drugą bramkę. Po zmianie stron tracimy jeszcze 2 bramki i przegrywamy 4:0.
W drugim meczu zmierzyliśmy się z drużyna z Aleksandrowa. Wygrywamy 10:1 bramkę tracimy z rzutu karnego po ręce w polu karnym 😜naszym zdaniem nie było
Trzeci mecz to potyczka z gospodarzem i zaczyna się jak – oczywiście od karnego dla przeciwnika tym razem podyktowany słusznie po faulu w polu karnym. Do przerwy 1:0 po zmianie stron groźne akcje z naszej strony ale co z tego skoro to gospodarze strzelają druga bramkę. Po strzale Nikodema Wójcika mamy 2:1. Czas dla naszej drużyny trener decyduje się na wycofanie bramkarza i to daje efekt w postaci bramki, akcje zespołowa kończy Jakub Rostkowski i mamy 2:2. Chwile po wznowieniu Hurtap strzela bramkę na 3:2.
My ponownie w przewadze, na 10 sek przed końcem meczu Jakub Rostkowski doprowadza do remisu.
Turniej wygrywa drużyna Torunia
My zajmujemy 3 miejsce
MVP turnieju zostaje Rostkowski Jakub
Kolejny i zarazem ostatni turniej  28 stycznia w Grebocinie Flisak jako gospodarz.

23915892_1484061334977120_7304761434871037959_n

Podsumowanie sezonu jesiennego w jednej pigułce.

Pierwsza runda za nami
Po pierwszej rundzie 5 ligi zajmujemy 9 miejsce z 23 pkt. ze strata 5 pkt do wicelidera rozgrywek.Na dorobek punktowy złożyło się 6 zwycięstw 5 remisów i 4 porażki. Zdobyliśmy 22 bramki tracąc 19. Cieszy postawa całego zespołu, który potrafił wygrać na boisku lidera Pomorzanina Toruń 3:1.

Błaszczyk Radosław-1

Dziękujemy za pierwsza rundę i już czekamy na rundę rewanżowa, będzie ciekawa.
Podziękowania dla sponsorów, zarządu, sztabu szkoleniowego no i oczywiście zawodników którzy walczyli w każdym meczu o punkty dla Flisaka.

Porażka w Ostaszewie
Przegrywamy ostatni mecz rundy 2:0 z Mustangiem. Do przerwy przegrywaliśmy 1:0 po karnym , ale to nie koniec złych informacji z pierwszej połowy. W 44 min rękę złamał nasz zawodnik Smykowski który został odwieziony do szpitala. Po zmianie stron ruszyliśmy mocniej do przodu ale nie przyniosło to efektu w postaci bramki. Wykorzystali to rywale którzy z kontry strzelili 2 bramkę.
Pierwsza runda za nami z 23 pkt zajmujemy 9 miejsce
Smyku życzymy szybkiego powrotu do zdrowia

MMP- U20

Turniej eliminacyjny U20 MMP Futsalu
W dniu 11.11 w Unisławiu odbył się turnie eliminacyjny do młodzieżowych mistrzostw polski w futsalu. Pojechaliśmy w bardzo okrojonym składzie a i tak byliśmy blisko sprawienia niespodzianki.
W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z faworytem eliminacji czyli TAF Toruń.
Po dwóch trafieniach Kacpra Krupy wygraliśmy 2:1

Drugi mecz z Red Devils Chojnice
Szybko tracimy dwie bramki ale się nie poddajemy 2 bramki Błaszczyka i mamy 2:2.

Trzeci mecz z Fc Torun
Niestety przegrywamy 1:2 mimo iż po pierwszej połowie to my prowadziliśmy.
Bramka Kacper Krupa.

W czwartym meczu decydującym o awansie do finałów przegrywamy z gospodarzem 4:1
W tym meczu zabrakło Błaszczyka który pauzował za kartki.
Bramka Adam Marczuk

W turnieju zajmujemy 4 miejsce i na finały musimy poczekać do przyszłego roku.
Krótka ławka rezerwowych dała znać w dwóch ostatnich meczach, było widać zmęczenie a co za tym idzie brak koncentracji.
Turniej wygrał Unislaw Team który nie przegrał żadnego meczu.