Flisak Złotoria – LTP Lubanie 3:2

Kolejny sparing za nami tym razem na boisku przy Skarpie pokonujemy LTP Lubanie 3:2 po dwóch trafieniach Smykowskiego i jednym Zboralskiego

Finały MMP U-18.

W siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano grupy do turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu kategorii U-18. Turniej odbędzie się w dniach 23-25 lutego 2018 r. w Bielsko-Białej.

Grupa 1: BSF ABJ Bochnia, GKS Futsal Tychy, Futsal Akademia Pyskowice, GKS Berland Komprachcice.

Grupa 2: MKF Solne Miasto Wieliczka, Jantar Ustka, Clearex Chorzów, Fablok Chrzanów.

Grupa 3: Rekord Bielsko-Biała, Sobek Kraków, MOKS Słoneczny Stok Białystok, Flisak Złotoria.

Grupa 4: Gwiazda Ruda Śląska, TAF Toruń, Red Dragons Pniewy, LKS Dąbrowia Chełmińska

FUTSAL II LIGA Viking Aleksandrów Kujawski – Flisak Złotoria 1:8 (0:6)

Dziś w Grębocinie rozegraliśmy mecz rewanżowy II Ligi Futsalu. Choć graliśmy w Grębocinie to Viking występował jako gospodarz. Po awansie do finałów MMP-U18 i wygranej w rozgrywkach szkolnych  naszą drużynę dopadła grypa. Wystąpiliśmy w bardzo okrojonym składzie, jednak pierwsza połowa pokazała, że doświadczeni zawodnicy Flisaka wybili z głowy rywalom po pierwszej połowie myśl o wygraniu meczu schodząc na przerwę prowadząc 6:0

Zagraliśmy w składzie:

Ł. Rychcik bramkarz, M. Chrobak, D. Mondrzejewski, D. Żóchowski, K. Zboralski, M. Tokarski, R. Drozdowski, A. Donets.

Futsal U18 jesteśmy w 16-stce drużyn najlepszych w Polsce.

Jedziemy na finały MMP- U18 do Bielsko Białej 23-25 luty 2018

W drugim turnieju eliminacyjnym rozgrywanym w Grębocinie zajmujemy drugie miejsce co dało nam awans do turnieju finałowego.
Zaczęliśmy meczem z Vikingiem wygrywając 7:1 po bramkach 2 Osiński 2 Chrobak M
Błaszczyk Krupa i Marczuk
Po remisie Tafu z Hurtapem wiedzieliśmy ze aby zapewnić sobie udział w finałach musimy wygrać z Łęczyca. Niestety mecz nie ułożył się po naszej myśli jedna z akcji gości zakończyła się strzałem i piłka wpadła do naszej bramki. Szybka reakcja naszego trenera i gramy w przewadze, dało to efekt w postaci bramki do przerwy 1:1. Po zmianie stron nadal gramy w przewadze, po jednej z akcji wychodzimy na prowadzenie. Hurtap próbował gry w przewadze ale nie dali rady pokonać naszego bramkarza. Po jednym ze strzałów Chrobak Ł przejął piłkę i uderzył na pustą bramkę piłka po koźle uderzyła w poprzeczkę dopadł do niej Krupa i pokonał bramkarza gości, wynik 3:1 utrzymał się do końca i to my mogliśmy cieszyć się z awansu.

dav

Flisak Złotoria – AZS UMK Toruń 2:5 (0:4)

Przegrywamy z AZS
Kolejny mecz 2 ligi futsalu rozegraliśmy w Grębocinie przeciwnikiem był AZS Toruń.
Początek meczu to nasza przewaga lecz piłka nie wpada do bramki, nie potrafiliśmy wykorzystać 2 minutowej przewagi po czerwonej kartce która dostał zawodnik gości.
Kiedy czekaliśmy na pierwsza nasza bramkę błąd naszej defensywy i przegrywamy 0:1.
Po tej bramce akademicy poszli za ciosem i do przerwy prowadzili 4:0. Po zmianie stron tracimy 5 bramkę. W końcówce meczu strzelamy 2 bramki Wojcik, Rychcik i przegrywamy cały mecz 2:5. Po czterech kolejkach mamy na koncie 2 zwycięstwa i 2 porażki.

28-01-2018 organizujemy II Turniej Eliminacyjny do MMP-U18

W dniu 28-01-2018 niedziela w Szkole Podstawowej w Grębocinie na hali sportowej organizujemy drugi i ostatni Turniej Eliminacyjny do MMP-U18. Zawody rozpoczną się o 9:00 oto plan spotkań:

9:00 Flisak – Viking

9:50 Hurtap – TAF

10:40 Flisak – Hurtap

11:30 TAF – Viking

12:20 Flisak -TAF

13:10 Viking – Hurtap

Oto tabela po pierwszych zawodach rozegranych w Łęczycy, awans zapewnią sobie dwie najlepsze drużyny:

4. ASPN Viking Aleksandrów Kujawski 3 0 2-35

FUTSAL Flisak Złotoria – TAF Toruń 1:4 (1:4)

2 liga futsalu
W ostatnim meczu 2017 roku przegrywamy z Taf 1:4 bramkę dla naszego zespołu strzelił Zboralski po podaniu Tokarskiego
To w pierwszej połowie wpadły wszystkie bramki. Niestety dwa błędy w obronie, strzał życia zawodnika Taf i przegrywamy 1:4. Druga połowa zdecydowanie lepsza, kilka okazji które powinny zakończyć się bramką i wynik był by całkiem inny.