Flisak Złotoria – Iskra Ciechocin 1:0 (0:0)

Wygrywamy mecz z Iskra Ciechocin 1:0 po bramce Smykowskiego w 86 minucie. To pełna rehabilitacja za karnego, którego wykonywał w 36 minucie i niestety trafił w słupek. Po słabym początku znów było widać drużynę na boisku walka jeden za drugiego nieustępliwość!!!

19059434_1423255824391005_1629396511896337588_n

Trampkarze nadal bez zwycięstwa

Przed wygranym meczem Seniorów Flisaka z Iskrą Ciechocin 1:0, swoje spotkanie rozegrali Trampkarze z Gwiazdą Toruń. Zespół z Torunia był niestety poza zasięgiem naszej ekipy, która w swoim składzie ma większość zawodników z młodszego rocznika. Pierwsza połowa zakończona wynikiem 2:3 nie zwiastowała końcowej dość dotkliwej porażki 3:10. Widać jednak pozytywy i najbardziej cieszy. W środę wyjazd do Torunia na mecz z Pomorzaninem spotkanie rozegrane będzie o godzinie 17:00.

Zwycięstwo i dwie przegrane Orlików Flisaka

W sobotę na boisku szkolnym typu Orlik odbył się pierwszy turniej w kategorii wiekowej Orlik. Drużyna reprezentująca Flisak Złotoria AS-Orlik prowadzona przez S. Kornowicza M. Jarlaka i Krzysztofa Górtatowskiego rozegrała swoje pierwsze trzy mecze w tych rozgrywkach. Pierwsze spotkanie z LZS Świedziebnia wygrana 3:0, drugie przegrana z LZS Bobrowo 4:1, trzecie przegrana z niepokonanym UKS Gol II Brodnica 6:0. Dziękujemy za walkę i liczne przybycie rodziców i opiekunów. Za tydzień wyjazd do Zbiczna tam zagramy z LZS Zbiczno, Piłkarz II Golub-Dobrzyń i Sparta Brodnica.

Plan Rozgrywek Orlika !!!

16-09-2017 –  Złotoria ul. Pomorska 11 – Godzina 11:00

Flisak Złotoria, LZS Bobrowo, LZS Świedziebnia, UKS Gol II Brodnica

23-09-2017 – Zbiczno

LZS Zbiczno, Flisak Złotoria, Piłkarz II Golub-Dobrzyń, Sparta Brodnica

30-09-2017 Kijewo Królewskie

LKS Pomowiec Kijewo Królewskie, Flisak Złotoria, Unia Wąbrzeźno, Cyklon II Kończewice

07-10-2017 –  Złotoria ul. Pomorska 11 – Godzina 11:00

Flisak Złotoria, Olimpia III Grudziądz, Gwiazda III Toruń, Sokół Radomin

14-10-2017 Orlik SP35 Toruń ul. Krynicka 8

JSS III Toruń, Flisak Złotoria, TKP Elana III SA Toruń

Remis z Więcborgiem 2:2 (0:1)

Przed meczem z Gromem Wiecbork trener wiedział że nie będzie miał do dyspozycji 11 zawodników, plaga kontuzji , praca i sprawy osobiste. Trener , kierownik i zarząd dwoili się i troili aby pojechać na mecz chociaż gołą jedenastką, ostatecznie zebraliśmy 13 zawodników w tym dwóch bramkarzy.
Mecz rozpoczął się pechowo już w siódmej minucie sędzia liniowy nie zauważył 3m spalonego i gospodarze wyszli na prowadzenie. Do przerwy wynik się nie zmienia. Na druga polowe wychodzimy bardzo zmobilizowani , sporo akcji skrzydłami, zdominowaliśmy grę w środku pola. Kiedy wydawało się że mamy wszystko pod kontrolą kontuzji biodra doznał Radosław Błaszczyk, który musiał udać się do szpitala na prześwietlenie. Jego miejsce zajął Andriej.
65 min gospodarze strzelają nam 2 bramkę. Chwile po stracie 2 bramki tracimy także zawodnika ponieważ Andriej dostaje czerwona kartkę. To był dla nas impuls. Piękna bramka samobójcza i mamy tak zwany kontakt. W 83 min. rzut wolny z lewej strony, dokładna wrzutka Wierzchowskiego na głowę Smykowskiego i jest remis. Cały czas na boisku widać naszą przewagę, to my stwarzamy groźniejsze sytuacje i w 90 min strzelamy 3 bramkę lecz sędzia nie uznaje bo widział spalonego ( ten sam sędzia co nie zauważył 3 m spalonego teraz widział minimalny) Mecz kończy się remisem 2:2
Dziękujemy za walkę do końca choć mało kto wierzył ze przywieziemy punkt w tak eksperymentalnym składzie.
Mecz mógł się podobać szkoda tylko że sędziowie nie dopasowali się do widowiska.

Trampkarze minimalnie przegrali :(

Nasi Trampkarze nieznacznie ulegli zespołowi Legia Chełmża 3:4. To był dużo lepszy mecz, a o przegranej zadecydowały indywidualne błędy. Widać jednak że drużyna coraz lepiej się zgrywa i to cieszy. Trzy razy wychodziliśmy na prowadzenie, na końcu jednak to goście strzelili decydującą bramkę. STRZELCY Patryk Kuszel dwie, Jakub Słuniecki jedną. BRAWO!!!

Flisak Złotoria – BKS Bydgoszcz 0:0

Bezbramkowy remis z BKS
Przed meczem wiadomo było że trener nie będzie mógł skorzystać z 5 zawodników, ale to nie był koniec kłopotów bo już w 28 min z boiska musiał zejść Dobek. Mecz walki z lekką przewagą gości, to oni stwarzali groźniejsze sytuacje bramkowe, lecz dobrze poukładana nasza lina defensywna nie dała się zaskoczyć.
Mecz kończy się wynikiem 0:0
Wystąpiliśmy w składzie
Lasek ( 74 Zalewski) – Warczachowski – Mackiewicz – Zboralski – Romanowski – Błaszczyk – Smykowski – Korpalski – Wierzchowski – Niedziałkowski ( 83 Kopanski ) – Dobek ( 28 Osiński )
Nie zagrał Rostkowski

21192807_1412589758790945_7711465619354105278_n

Trampkarze: Włókniarz Toruń – Flisak Złotoria 7:1 (6:1)

Na inaugurację Trampkarze Flisaka przegrali swój pierwszy mecz z Włókniarzem 7:1. Jest to nowo budowana ekipa więc nie można wymagać od razu dobrych wyników. Mecz ustawił się po pierwszej połowie, gdzie Flisacy bronili się przed atakami. Jednak gospodarze bezlitośnie wykorzystywali sytuacje. Dopiero w drugiej połowie mecz trochę się wyrównał, jednak jeszcze jedną bramkę zdobyli gospodarze. Honorowego gola dla naszej drużyny strzelił Jakub Słuniecki. W środę 06-09-2017 o 17:00 na własnym stadionie gramy z Legią Chełmża, a w sobotę 09-09-2017 mamy Pauzę.

PILNE !!!! Zapisy do Orlika rocznik 2007-2009

Od września ruszają rozgrywki kategorii Orlik roczniki 2007-2009. Wszystkie chętne dzieci prosimy o zapisy pod numerem telefonu 603-311-034.

Jeśli kandydaci chodzą do Szkoły Podstawowej w Złotorii zapraszamy do AS-Orlik, którą trenuje Mariusz Jarlak będzie to opiekun tej grupy.

Jeśli dzieci są już członkami AS-Orlik prosimy o zgłoszenie tego faktu Panu Mariuszowi Jarlak lub Panu Krzysztofowi Górtatowskiemu