Flisak Złotoria dwa zwycięstwa po 3:1 z Gryfem i Laskowicami

FLISAK logo — kopia
Wygrywamy mecz z Gryfem Sicienko 3:1 bramki Wierzchowskiego i Peplau.
Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia gospodarzy, kilka groźnych akcji lecz bez zdobyczy bramkowych. W 15 min nasza akcja Peplau urwał się obrońcą i strzelił 1 bramkę.
Po bramce ruszyliśmy odważnie do przodu czego efektem było zdobycie 2 bramki ,w 23 min na mocne uderzenie zdecydował się Wierzchowski i pokonał bramkarza.
Trzecia bramka tez autorstwa Łukasza tym razem strzeli bezpośrednio z rzutu rożnego.
W 40 min zamieszanie pod nasza bramka wykorzystali gospodarze i na przerwę schodzimy z wynikiem 3:1.
Druga połowa bardzo wyrównana okazje z jednej i drugiej strony ale wynik pozostał bez zmian.
Licząc mecze ligowe i puchar to już 5 mecz z rzędu bez porażki, oby tak dalej.

W sobotę 30-09-2017 podejmowaliśmy Tor Laskowice, pierwsze minuty bardzo nerwowe w naszym wykonaniu. W 18 min świetne dośrodkowanie z lewej strony Romanowskiego na głowę Błaszczyka i prowadzimy 1:0. Po zdobyciu bramki ruszyliśmy z większym animuszem co przełożyło się na bramkę w 41 min na strzał z 25 m zdecydował się Smykowski i przy prawym słupku umieścił piłkę w bramce.
Do przerwy wynik bez zmian.
Druga połowę zaczynamy bardzo mocno.
Pierwsza akcja prostopadłe podanie Peplała do Zboralskiego i ten sam na sam nie daje szans bramkarzowi z Laskowic i prowadzimy 3:0. Ten wynik nas usypia do głosu dochodzi drużyna gości czego efektem jest bramka zdobyta w 54 min, wynik 3:1. Mimo naporu gości przez ostatnie 30 min nie tracimy bramki i dowozimy wynik do końca.