ZAWODNICY FLISAKA W GRUPIE TRAMPKARZY W DZIESIĄTCE STRZELCÓW GOLI

Portal PiłkarskiŚwiat.pl przygotował klasyfikację strzelców rundy jesiennej ligi za co dziękujemy i publikujemy przygotowany materiał.

W III lidze okręgowej trampkarza Toruń padło wiele goli. W klasyfikacji strzelców bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy Gwiazdy Toruń: Mateusz Stark (22 bramki) oraz Michał Wójcik (18 bramek).

Strzelcy:

22 bramki: Mateusz Stark (Gwiazda Toruń).

18 bramek: Michał Wójcik (Gwiazda Toruń).

15 bramek: Oskar Marendowski (Flisak Złotoria).

14 bramek: Piotr Skowroński (Gwiazda Toruń), Paweł Swiontek Brzezinski (JSS Toruń), Denis Bajerski (Legia Chełmża).

13 bramek: Wiktor Przysucha (JSS Toruń), Michał Sowa (Włókniarz II Toruń).

12 bramek: Adrian Kopczyński (Gwiazda Toruń).

11 bramek: Sebastian Olszewski (Wisła – Hacom Pędzewo).

10 bramek: Jakub Słuniecki (Flisak Złotoria).

8 bramek: Jakub Chrzanowski (Pomorzanin II Toruń).

7 bramek: Igor Marcinkowski (JSS Toruń), Kornel Kowalczyk (JSS Toruń), Szymon Brzeziński (Włókniarz II Toruń).

6 bramek: Mateusz Grzywiński (JSS Toruń), Jakub Czyżewski (JSS Toruń), Michał Rybacki (Legia Chełmża).

5 bramek: Bartosz Wiśniewski (Gwiazda Toruń), Filip Wiśniewski (Legia Chełmża), Krystian Kowalski (Wisła – Hacom Pędzewo), Adam Armiński (Wisła – Hacom Pędzewo).

4 bramki: Jakub Gużewski (JSS Toruń), Mikołaj Zieliński (Legia Chełmża), Miłosz Rudnik (Włókniarz II Toruń).

3 bramki: Rafał Watanabe (Gwiazda Toruń), Hubert Klafczyński (Legia Chełmża), Bartosz Uciński (Legia Chełmża), Hubert Ciesiński (Pomorzanin II Toruń), Kacper Tatarewicz (Włókniarz II Toruń), Michał Blumkowski (Włókniarz II Toruń), Eryk Hoffman (Włókniarz II Toruń).

2 bramki: Mateusz Wroniecki (Gwiazda Toruń), Robert Kuczkowski (Gwiazda Toruń), Maksymilian Niedzielski (JSS Toruń), Aleksander Bednarczyk (JSS Toruń), Dawid Krawyciński (Legia Chełmża), Łukasz Wiśniewski (Legia Chełmża), Norbert Niciński (Legia Chełmża), Patryk Janowski (Wisła – Hacom Pędzewo), Mateusz Pietras (Wisła – Hacom Pędzewo).

1 bramka: Grzegorz Roguszka (Flisak Złotoria), Patryk Kuszel (Flisak Złotoria), Bruno Rzeszotek (Flisak Złotoria), Łukasz Kukowski (Gwiazda Toruń), Mateusz Piwek (Gwiazda Toruń), Maksymilian Torkowski (Gwiazda Toruń), Filip Jabłoński (Gwiazda Toruń), Igor Bukowski (JSS Toruń), Adam Wiśniewski (JSS Toruń), Sebastian Dudziński (JSS Toruń), Mateusz Kozieł (Legia Chełmża), Mateusz Łagodziński (Legia Chełmża), Piotr Krawyczyński (Legia Chełmża), Szymon Zieliński (Legia Chełmża), Jakub Sikora (Legia Chełmża), Mateusz Głuchowski (Pomorzanin II Toruń), Grzegorz Tchorzewski (Pomorzanin II Toruń), Jakub Lubowicz (Pomorzanin II Toruń), Wiktor Kąklewski (Pomorzanin II Toruń), Dominik Pakuła (Włókniarz II Toruń), Francesco Del Mastro (Włókniarz II Toruń), Szymon Biernacki (Włókniarz II Toruń), Oliwier Banaszkiewicz (Włókniarz II Toruń).

* Do klasyfikacji nie wzięto pod uwagę strzelców z meczu Legia Chełmża 2:6 JSS Toruń z dnia 29 października z powodu braku odpowiednich danych.